Drammen

Norsk Topphåndball

BSK/NIF
Drammen
Elverum
Follo
FyllingenBergen
Haslum
Herulf Moss
Nøtterøy Håndball
ØIF Arendal
Runar
Sandefjord
Viking HK
Byåsen
Flint Tønsberg
Fredrikstad
Gjøvik
Larvik
Levanger
Njård
Sola Håndball
Stabæk
Storhamar
Tertnes
Vipers
DHK tapte i Arendal
Foto: Jan-Erik Alberts

DHK tapte i Arendal

For mange bomskudd

Kampen i Arendal var jevn fram til pause da stillingen var 15-14 til hjemmelaget.  Halveis ut i 2. omgang fikk Gautestads elever en luke. 23-21 ble til 28-21.  DHK spurtet best, men tapte til slutt 30-28.

Toppscorer for ØIF Arendal: Jørgensen (12)
Toppscorer for DHK: Sørheim (10)

Publisert December 2011

Fra forsiden:

DHK tapte i Bergen

Tapte 30-26 i onsdagens kamp

Les mer

DHK slo BSK/NIF 35-34

Det ble en jevn fredagskamp i Drammenshallen

Det ble en jevn kamp i Drammenshallen fredag kveld. DHK tok imot BSK/NIF, og selv om vertene var noen mål foran i deler av kampen, ble det spenning helt til slutt.

Les mer

DHK tapte for Elverum

Ledet til pause men tapte 28-26

DHK kom godt i gang fra start og ledet gjennom hele omgangen. Strålende spill av målvakt Sebastien Ehnevid gjorde at DHK kunne gå til pause med 13-11 ledelse. DHK fikk også en knallstart på 2. omgang og ledet 16-12 og 18-13, men så kom hjemmelaget sterk tilbake. 18-13 ble til 18-17 og 23-23 og så var Elverum i ledelsen, som de beholdt til sluttsignalet gikk.
Sebastien Ehnevid ble kåret til DHK's beste, mens Steffen Stegavik ble kåret til Elverums og banens beste.

Les mer

DHK overkjørte Follo

Vant 40-21 i kveldens kamp i Drammenshallen

Follo hang med til 4-4. Herfra og ut var det bare et lag på banen. DHK ledet 19-9 til pause og vant til slutt hele 40-21.

Les mer

Til forsiden
         

 


Logg inn